دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

اجرای پیاده‌راه محدودیت ترافیکی است نه ممنوعیت

shobeyri 0 71 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهردار زنجان با اشاره به اجرای دو مرحله‌ای پیاده‌راه زنجان گفت: اینگونه نیست که با اجرای پیاده‌راه این محور به صورت کامل بسته شود؛ بلکه محور بهسازی و تعریض و کیفی سازی شده و محور میانی به عنوان مسیر تردد باقی می‌ماند.

شهرداری برای تقویت و رونق هسته مرکزی زنجان تلاش می کند

shobeyri 0 61 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهردار زنجان گفت: اعتقاد ویژه ای به تقویت هسته مرکزی شهر و حفظ آرامش این محدوده داریم، بنابراین باید به هر شکلی این منطقه را از یک سو آرام سازی و از سوی دیگر تقویت و رونق بخشی کنیم.

فقط 5درصد آبیاری فضای سبز شهر زنجان با آب شرب است

shobeyri 0 42 رتبه مطلب: بدون رتبه

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری زنجان با اشاره به آبیاری فضای سبز شهر زنجان از طریق 28 چاه گفت:95 درصد آبیاری‌ها از طریق آب خام و 5 درصد از طریق آب شرب انجام می‌شود.

نیم فوتسال شهرداری زنجان قهرمان مسابقات جام رمضان شد

shobeyri 0 41 رتبه مطلب: بدون رتبه

مسابقات دسته جات آزاد فوتسال جام رمضان با شرکت ۱۵ تیم در سالن ورزشی کارگران زنجان بعد از سه هفته با معرفی تیم قهرمان به کار خود پایان بود.

به زودی آرامستان های داخل شهر به آرامستان شهرداری انتقال داده می‌شود

shobeyri 0 60 رتبه مطلب: بدون رتبه

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری زنجان گفت : اقدامات متعددی در راستای ساماندهی آرامستان شهرداری زنجان انجام شده است.

پیام تسلیت رییس شورای شهر و شهردار زنجان به مناسبت در گذشت نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر الوند

shobeyri 0 49 رتبه مطلب: بدون رتبه

 رییس شورای اسلامی شهر و شهردار زنجان با صدور پیامی مشترک ضایعه درگذشت عالم جلیل القدر حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی طهماسبی نماینده ولی فقیه و امام جمعه معزز شهر الوند را تسلیت گفتند.

آگهي مزایده شماره (29-97 )؛ آگهي فراخوان مزايده عمومي واگذاري امتياز اجراي طرح تفكيك از مبدا و جمع آوری پسماندهاي خشك شهر زنجان

shobeyri 0 46 رتبه مطلب: بدون رتبه

سازمان مديريت پسماند شهرداري زنجان در نظر دارد در راستای اجرای ماده 7 قانون مدیریت پسماند و همچنین مواد 4 و 5 آئین نامه اجرایی قانون فوق الاشاره و به استناد مجوز شماره 251/103/ش مورخ 02 /02 /97 شورای اسلامی شهر زنجان و مصوبه هيئت مديره سازمان مورخ 01 /03/ 97 و مصوبه شوراي سازمان مورخ 03/03 /97، اجراي طرح تفكيك از مبدا و جمع آوری پسماندهاي خشك شهري در محدوده معين شده­اي ( به شرح مفاد اسناد حاضر) از مناطق يك و دو شهرداری را كه شامل فرهنگسازي ، تهيه  و توزيع ، نصب و نگهداري مخازن و باكس هاي مخصوص پسماندهاي خشك  و انتقال آن به ايستگاههاي خارج از شهر و مخصوص ذخيره  پسماندهاي خشک را در قالب مزایده عمومی به شرح شرايط اختصاصي و عمومي و نقشه ها و پيوست هاي اسناد حاضر به اشخاص حقيقي و حقوقي واجد شرايط و دارای مجوز فعالیت و داراي اساسنامه معتبر با ذكر مجوز فعاليت در زمينه خدمات شهري و بازيافت پسماندها و یا امور مربوط به مدیریت پسماندهارا به مدت يك سال و با  قابليت تمديد (با رضايت كارفرما و شرايط جديد)، واگذار مي نمايد.

آگهي مزايده عمومي شماره (27-96)؛ مديريت بهره برداري از تأسيسات و تجهيزات كارخانه توليد آسفالت بناب

shobeyri 0 100 رتبه مطلب: بدون رتبه

سازمان عمران شهرداري زنجان در نظر دارد مديريت بهره برداري از  تأسيسات و تجهيزات كارخانه توليد آسفالت  بناب  واقع در18كيلو متري جاده تهران را از طریق مزايده عمومي  به اشخاص حقوقي و حقيقي  داراي رزومه كاري مرتبط بصورت عقد قرارداد اجاره بمدت دو سال واگذار نماید.

RSS
12345678910انتها
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn