دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

EasyDNNNews

آغاز به کار نخستین جشنواره روستا استان زنجان
shobeyri

آغاز به کار نخستین جشنواره روستا استان زنجان

با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری، نخستین جشنواره روستا استان زنجان به منظور معرفی توانمندی های روستاییان، آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري زنجان، آیین افتتاحیه نخستین جشنواره روستا استان زنجان، شامگاه دوشنبه با حضور سید ابوالفضل رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان، فرمانداران شهرستان ها و شماری از مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری در خصوص این جشنواره گفت: در این جشنواره 80 غرفه برای معرفی و ارائه تولیدات روستائیان در حوزه های کشاورزی، صنایع دستی و تولیدات کارگاهی و 40 غرفه دیگر نیز برای معرفی توانمندی های شهرستان های استان در حوزه روستایی دایر شده است.

علی محمودی افزود: هر یک از روزهای جشنواره روستای استان به نام یکی از شهرستان ها نام گذاری شده است که هر یک از شهرستان ها در آن به اجرای موسیقی های محلی، بازی ها و رقص های محلی و معرفی جاذبه های گردشگری روستایی خود می پردازند.

نخستین جشنواره روستا استان زنجان به منظور معرفی توانمندی های جامعه روستایی، از 20 تا 25 شهریور جاری در مجموعه فرهنگی تفریحی گاوازنگ زنجان در حال برگزاری است.

استان زنجان 935 روستای دارای سکنه دارد که از این تعداد 730 روستا بالای 20 خانوار هستند.

انتهاي پيام/منبع: ايرنا

مطلب قبلی رنگ آميزي ديوارهاي مدارس در آستانه بازگشايي مدارس
مطلب بعدی بازديد سرپرست شهرداري زنجان از پروژه‌هاي در حال احداث منطقه دو
Print
291 رتبه بندی این مطلب:
4.3
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn