دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

EasyDNNNews

تور گردشگری مذهبی در قالب معرفی 30 مسجد تاریخی در زنجان برگزار می شود
shobeyri

تور گردشگری مذهبی در قالب معرفی 30 مسجد تاریخی در زنجان برگزار می شود

سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با بیان اینکه از برنامه‌های شاخص سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان در ماه رمضان برگزاری تور گردشگری مذهبی در داخل شهر زنجان است، گفت: این برنامه با همکاری گروه معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد و در قالب معرفی 30 مسجد تاریخی زنجان برگزار می شود.

بهزاد وثوقی گفت : امسال برنامه‌های متعددی همزمان با این ماه مبارک اجرایی خواهد شد.

 وی با اشاره به اینکه برنامه جمع‌خوانی قرآن کریم، مسابقه کتابخوانی، فضاسازی محیطی در شهر، برگزاری جشن ولادت امام حسن مجتبی (ع)، برگزاری چند پنل تخصصی در موضوعات با موضوع روزه‌داری و آثار آن با تکیه بر احادیث و روایات از برنامه‎های اجرایی در ماه رمضان است، گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب و مسابقه  کتابخوانی، برگزاری جشنواره به مدت 30 شب نیز از دیگر برنامه‌های فرهنگی شهرداری در این ایام است.

 سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان ، اجرای محافل قرآنی در مساجد منتخب و پارک‌های سطح شهر، اجرای سرود، برگزاری دو کرسی تلاوت در دو منطقه شهر زنجان با حضور قاریان بین‌المللی و قاری برتر استانی را نیز از دیگر برنامه‌های اجرایی این سازمان اعلام کرد  و افزود: برگزاری مسابقات اذان در دو گروه سنی 18 و بالاتر از آن نیز از دیگر برنامه‌های شاخصی است که در ماه رمضان اجرا خواهد شد.

 وثوقی یکی از برنامه‌های شاخص سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان در ماه رمضان را برگزاری تور گردشگری مذهبی در داخل شهر زنجان عنوان کرد .

 وی تصریح کرد: همچنین قصد داریم در تور مذهبی گردشگری مساجد شهر را از نظر معماری، سبک تاریخی، نحوه ساخت، قدمت و ... معرفی کنیم.

  سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با اشاره به بودجه مصوب شهرداری زنجان در سال جاری گفت: برنامه‌های فرهنگی برابر بودجه مصوب در قالب هشت سرفصل اجرایی خواهد شد.

مطلب قبلی رانندگان تاکسی‌‌ در زنجان لباس فرم می‌پوشند
مطلب بعدی تابلو روزشمار بر سه پروژه شهری زنجان نصب شد
Print
52 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn