دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

EasyDNNNews

رانندگان تاکسی‌‌ در زنجان لباس فرم می‌پوشند
shobeyri

رانندگان تاکسی‌‌ در زنجان لباس فرم می‌پوشند

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های شهرداری زنجان، تهیه لباس فرم برای رانندگان تاکسی در شهر است که به جدیت پیگیر این طرح هستیم.

سید اسماعیل موسوی گفت : سازمان حمل و نقل بار و مسافر برنامه‌های متعددی برای ساماندهی خطوط مسافری و همچنین وضعیت فعالان در این حوزه برنامه‌ریزی کرده است که یک به یک اجرایی خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های سازمان متحدالشکل کردن لباس فرم رانندگان تاکسی است، اضافه کرد: هدف از این اقدام سهولت در شناسایی رانندگان تاکسی از سوی مردم، رعایت نظافت و بهداشت عمومی رانندگان است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری زنجان ادامه داد: با اجرای این طرح رانندگان درون شهری از تاکسی‌های گذری قابل تشخیص خواهند بود و  مردم با امنیت و آسودگی خاطر بیشتر از این وسیله نقلیه برای جابه‌جایی استفاده خواهند کرد.

موسوی با اشاره به اینکه در حال حاضر 2 هزار و 400 راننده تاکسی در زنجان فعالیت دارند، بیان کرد: در حال حاضر شکل این لباس‌ها و نحوه خریداری آن مشخص نشده است، هرچند که در صورت تامین منابع مالی این اتفاق رخ خواهد داد و البته طبق پیش‌بینی اجرایی شدن این موضوع نیازمند 70 میلیون تومان اعتبار است.

وی اضافه کرد : تهیه لباس‌های فرم برای تاکسیرانی و اقدامی از این قبیل موجب خدمت رسانی بهتر به مسافران و رضایت هر چه بیشتر شهروندان خواهد شد.

مطلب قبلی شادی مردم برای سرمایه گذاران جذاب است
مطلب بعدی تور گردشگری مذهبی در قالب معرفی 30 مسجد تاریخی در زنجان برگزار می شود
Print
43 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn