دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

EasyDNNNews

روابط عمومی ها رابطه مردم با مسولین را تنظیم کنند
shobeyri

روابط عمومی ها رابطه مردم با مسولین را تنظیم کنند

شهرداری زنجان همزمان با روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، از مدیران روابط عمومی دستگاهای اجرایی استان تجلیل کرد.

در این مراسم که در سالن جلسات شهرداری زنجان برگزار شد ، شهردار زنجان با اشاره به اهمیت و نقش سازنده روابط عمومی در دستگاهها ، بر لزوم افزایش همکاری دوسویه مردم و مسوولین توسط روابط عمومی ها تاکید کرد.

مسیح اله معصومی با اشاره به اینکه مدیران دستگاه های اجرایی دوست دارند عملکردشان به نحو شایسته در جامعه منعکس شود ، گفت : از طرفی هم مردم توقعاتی از دستگاه های اجرایی دارند که روابط عمومی ها باید توازن برقراری ارتباط مردم با مسولین را تنظیم کنند.

وی با بیان اینکه در گذشته خدمات قابل توجهی در گذشته توسط مدیران وقت انجام شده ، افزود ؛ مدیران سابق شهری کم کاری نکرده اند ولی یا توجه به گسترده گی حوزه خدمات شهری هرچقدر هم تلاش شود باز جای کار و پیشرفت وجود دارد.

شهردار زنجان با بیان اینکه حلاوت و شیرینی مراسم افتتاحیه پروژه ها باعث فراموشی سختی ها و مشکلات پروژه ها می شود ، افزود ؛ روابط عمومی ها در چشاندن این حلاوت و شیرینی به مردم نقش بسیار مهمی دارند .

شهردار زنجان هدف از انتخاب شعار زنجان در مسیر توسعه در سال جاری را دادن شتاب بیشتر در حوزه زیربنای و عمرانی دانست و تاکید کرد : در سال جاری با کمک و همراهی مجموعه مدیران استان ، استاندار محترم و تصمیمات و سیاست گذاری شورای اسلامی شهر زنجان قدمهای مثبتی در توسعه و عمران شهر زنجان برداریم

شهردار زنجان اجرای پروژه سبزه میدان، پیاد راه حدفاصل سبزه میدان تا چهار راه انقلاب ، احداث پل گلشهر کاظمیه و پل جهاد و مطالعه احداث خط تراموا را از مهمترین پروژه های در دست اجرای شهرداری زنجان در سال جاری عنوان کرد.

 

مطلب قبلی پیام شهردار زنجان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی
مطلب بعدی نگاه به حوزه روابط عمومی باید تغییر یابد
Print
45 رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn