دات نت نیوک
Menu

آرشیو اخبار

EasyDNNNews

3 مرکز معاینه خودرو زنجان آماده پذیرش خودروهای دوگانه‌سوز است
bayat

3 مرکز معاینه خودرو زنجان آماده پذیرش خودروهای دوگانه‌سوز است

مدیر عامل سازمان ترمینال شهرداری زنجان گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته از صبح امروز سه مرکز معاینه خودرو زنجان آماده پذیرش خودروهای دوگانه‌سوز است.

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري زنجان،  طی هفته گذشته شهروندان زنجانی طی تماس‌های مکرر از جریمه خودروهای فاقد برگه معاینه فنی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی گله‌مند بودند، این اعلام جریمه درحالی بود که مراکز معاینه فنی در زنجان از پذیرش خودروهای دوگانه‌سوز خودداری می‌کردند.

در پی تماس تلفنی خبرگزاری فارس با دبیر و عضو ستاد معاینه فنی شهرداری زنجان شنیده‌ها حاکی از تلاش برای فعال‌سازی خطوط مراکز معاینه فنی خبر می‌داد و مدیر این سازمان وعده رفع مشکل این مراکز طی روزهای آینده را داد.

مدیرعامل سازمان ترمینال شهرداری زنجان صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده سه مرکز معاینه خودروی زنجان آماده پذیرش خودروهای دوگانه‌سوز است.

محمود محمودی با اشاره به اینکه پذیرش خودروهای دو گانه‌سوز از صبح امروز 19 شهریور‌ماه سال‌جاری آغاز شده است، افزود: به احتمال قوی با ادامه روند پیگیری‌ها یک مرکز دیگر نیز به مجموع مراکز پذیرای خودروهای دو گانه‌سوز در زنجان اضافه می‌شود.

انتهای پیام/منبع: فارس

مطلب قبلی جشن بزرگ عيد وحدت برگزار شد
مطلب بعدی همكاران سادات شهرداري زنجان تجليل شدند
Print
573 رتبه بندی این مطلب:
3.3
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn