ارتباط با شهردار
ارتباط با شهردار
Menu
EN

فراخوان

آگهي فراخوان عمومي شناسايي سرمايه‌گذار در پروژه احداث و بهره برداري كافه گل(نوبت 3)

آقای شبیری 0 73 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهرداري زنجان در نظر دارد اجراي پروژه احداث و بهره برداري كافه گل را به روش سرمايه‌گذاري مشاركتي (B.O.T) به افراد حقيقي و حقوقي واجد شرايط واگذار نمايد.

آگهي مزايده عمومي شماره ( 45- 97 ): فروش ضايعات

آقای شبیری 0 201 رتبه مطلب: 2/5

سازمان عمران و بازآفريني فضاهاي شهري شهرداري زنجان در نظر دارد برابر مجوز هيئت مديره مورخ 25/6/97 انواع ضايعات شامل (ضايعات فلزي و آهن آلات  با مقاطع سبك و سنگين و درصد جزئي آلومينيومي و مسي ، انواع لاستيك  روئي و نوار لاستيك توئي مستهلك و فرسوده خودروهاي سبك و سنگين ونيمه سنگين، انواع  بشكه هاي  هاي فلزي  220 ليتري ) از طريق مزايده بفروش برساند.

آگهي مزايده عمومي شماره ( 44 - 97 )؛ فروش تعدادي از املاك خود، با كاربري تجاري و مسكوني

آقای شبیری 0 591 رتبه مطلب: 2/0

شهرداري زنجان در نظر داردنسبت به فروش تعدادي از املاك خود،  با كاربري تجاري و مسكوني واقع در شهر زنجان را ازطريق برگزاري مزايده عمومي برابرشرايط منضم به اسناد مزايده به اشخاص حقوقي و حقيقي اقدام نمايد .

آگهي مناقصه عمومي شماره ( 41 - 97 ): خريد مبلمان شهري مورد نياز در پارك بانوان غرب

آقای شبیری 0 160 رتبه مطلب: بدون رتبه

شهرداري زنجان در نظر دارد نسبت به خريد   مبلمان شهري مورد نياز در پارك بانوان غرب را برابر مشخصات فني و شرايط قيد شده در اسناد و مدارك منضم، از طريق مناقصه عمومي از  اشخاص حقيقي و حقوقي كه موضوع فعاليت آنها  در رابطه با موضوع مناقصه باشد اقدام  نمايد . لذا از كليه متقاضيان دعوت ميگردد جهت دريافت اسناد مناقصه در مواعد مقرر به نشاني ذيل مراجعه نمايند .

RSS
12345678910انتها
دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
دی ان ان